| סטטיסטיקה מתקדמת, עונה סדירה, עונת 2026-27 | ||||||||||||
| # | שם שחקן | קבוצה | מש' | דק | ORtg | DRtg | NetRtg | Usg% | PIE | eFG% | TS% | Poss |
| 1 | דושאן מילטיץ' | הפועל י-ם | 3 | 19.0 | 141.9 | 85.3 | 56.6 | 19.4% | 13.2% | 78.9% | 77.1% | 6.2 |
| 2 | טאי אודיאסי | הפועל ת"א | 3 | 22.0 | 164.8 | 110.7 | 54.1 | 17.9% | 9.6% | 76.9% | 86.0% | 7.2 |
| 3 | יותם חנוכי | הפועל י-ם | 3 | 14.7 | 156.9 | 102.8 | 54.1 | 15.6% | 4.9% | 69.2% | 67.8% | 3.7 |
| 4 | בניה סרור | נס ציונה | 3 | 12.3 | 148.0 | 99.0 | 49.0 | 12.5% | 4.6% | 88.9% | 88.9% | 2.2 |
| 5 | ג'יילן סמית' | הפועל י-ם | 3 | 29.0 | 150.2 | 101.6 | 48.6 | 18.3% | 13.0% | 75.9% | 78.8% | 9.4 |
| 6 | חואקין שוכמן | מכבי ר"ג | 4 | 21.0 | 146.6 | 100.6 | 46.0 | 14.4% | 8.9% | 69.4% | 77.3% | 6.1 |
| 7 | תומר גינת | הפועל ת"א | 3 | 30.0 | 145.1 | 105.3 | 39.8 | 15.1% | 11.7% | 66.7% | 67.3% | 8.9 |
| 8 | ברנדון ג'ונס ג'וניור | הפועל חולון | 2 | 21.5 | 133.7 | 98.8 | 34.9 | 19.8% | 10.6% | 70.8% | 76.2% | 7.2 |
| 9 | ג'ון דיברתולומיאו | מכבי ת"א | 4 | 19.3 | 156.5 | 121.7 | 34.8 | 16.8% | 7.0% | 93.8% | 93.8% | 6.1 |
| 10 | פרדי גילספי | נס ציונה | 4 | 26.3 | 124.7 | 94.9 | 29.9 | 13.8% | 7.4% | 68.2% | 70.1% | 6.8 |
| 11 | טי.ג'יי ליף | מכבי ת"א | 4 | 17.3 | 147.9 | 118.2 | 29.8 | 19.5% | 6.4% | 76.9% | 78.0% | 5.5 |
| 12 | יובל לוין | קריית אתא | 4 | 22.8 | 142.9 | 115.2 | 27.7 | 16.7% | 7.2% | 66.1% | 72.1% | 7.0 |
| 13 | אנטוניו בלייקני | הפועל ת"א | 2 | 22.5 | 140.1 | 113.5 | 26.6 | 25.5% | 10.3% | 60.5% | 66.0% | 10.0 |
| 14 | כריסטיאן מקוולו | הפועל העמק | 4 | 13.3 | 126.1 | 99.8 | 26.3 | 22.2% | 4.6% | 36.4% | 64.9% | 5.6 |
| 15 | שייק מילטון | הפועל י-ם | 3 | 23.0 | 128.7 | 103.9 | 24.7 | 22.8% | 7.6% | 47.8% | 60.9% | 9.4 |
| 16 | נמרוד לוי | הפועל י-ם | 4 | 16.3 | 121.9 | 99.9 | 21.9 | 17.8% | 3.9% | 52.4% | 54.9% | 4.6 |
| 17 | ג'קסון רואו | נס ציונה | 4 | 36.3 | 122.2 | 100.7 | 21.5 | 16.1% | 11.6% | 62.5% | 63.4% | 10.7 |
| 18 | ג'וש פרוינד | ראשון לציון | 4 | 26.5 | 126.6 | 105.1 | 21.4 | 11.5% | 6.5% | 68.2% | 65.6% | 6.0 |
| 19 | מקסים פילוננקו | קריית אתא | 4 | 21.3 | 137.5 | 117.2 | 20.3 | 10.7% | 5.0% | 81.3% | 75.1% | 4.7 |
| 20 | איתן בורג | הפועל י-ם | 4 | 15.5 | 114.8 | 94.8 | 20.0 | 21.5% | 4.6% | 66.7% | 72.7% | 5.9 |
| 21 | ברייס וושינגטון | מכבי ר"ג | 4 | 23.3 | 128.8 | 110.0 | 18.8 | 22.1% | 8.0% | 55.2% | 65.2% | 10.4 |
| 22 | בונזי קולסון | מכבי ת"א | 4 | 22.3 | 145.2 | 127.0 | 18.2 | 16.4% | 3.9% | 61.7% | 63.0% | 6.2 |
| 23 | זאק בראיינט | בני הרצליה | 4 | 37.8 | 134.1 | 115.9 | 18.2 | 24.1% | 14.2% | 55.6% | 61.8% | 17.8 |
| 24 | ג'ורדן כהן | קריית אתא | 2 | 23.0 | 137.9 | 121.5 | 16.4 | 22.0% | 8.5% | 72.2% | 73.5% | 9.8 |
| 25 | אייזיאה היל | מכבי אשדוד | 4 | 26.0 | 126.8 | 110.5 | 16.3 | 19.6% | 7.1% | 58.8% | 61.3% | 9.8 |
| 26 | קודוס וואהב | מכבי אשדוד | 4 | 14.8 | 120.2 | 104.2 | 16.0 | 15.6% | 5.1% | 61.5% | 67.1% | 4.4 |
| 27 | רומן סורקין | מכבי ת"א | 4 | 24.3 | 134.4 | 119.0 | 15.4 | 20.2% | 7.4% | 69.7% | 72.2% | 9.2 |
| 28 | לורנזו בראון | הפועל י-ם | 2 | 25.0 | 111.7 | 96.4 | 15.3 | 17.6% | 7.3% | 50.0% | 53.8% | 8.1 |
| 29 | יובל שניידרמן | הפועל אילת | 4 | 16.5 | 121.0 | 106.3 | 14.7 | 15.6% | 3.7% | 44.7% | 50.8% | 5.0 |
| 30 | ריבאלדו סוארס | הפועל חולון | 4 | 22.8 | 123.3 | 108.9 | 14.4 | 14.8% | 5.8% | 50.0% | 61.6% | 6.7 |
| 31 | ארמנדו בייקוט | מכבי ת"א | 4 | 14.0 | 130.9 | 116.6 | 14.3 | 28.2% | 5.2% | 67.9% | 71.4% | 6.6 |
| 32 | דבונטה קייקוק | הפועל י-ם | 3 | 17.0 | 101.0 | 86.8 | 14.2 | 19.8% | 4.9% | 57.1% | 54.1% | 6.3 |
| 33 | יובל זוסמן | הפועל י-ם | 4 | 24.0 | 107.7 | 93.6 | 14.1 | 14.6% | 5.9% | 57.5% | 58.5% | 6.3 |
| 34 | טייריק סמית' | הפועל ב"ש | 4 | 23.0 | 123.5 | 109.5 | 14.0 | 21.0% | 8.8% | 64.7% | 65.7% | 9.2 |
| 35 | אור קורנליוס | ראשון לציון | 4 | 13.5 | 119.4 | 105.4 | 14.0 | 10.9% | 2.8% | 59.1% | 59.1% | 2.9 |
| 36 | אדאמה סאנוגו | הפועל חולון | 4 | 25.5 | 114.5 | 100.8 | 13.7 | 27.6% | 12.2% | 64.3% | 65.1% | 12.4 |
| 37 | יוג'ין ג'רמן | הפועל ת"א | 3 | 24.3 | 122.1 | 108.7 | 13.4 | 31.5% | 11.5% | 65.0% | 65.5% | 12.5 |
| 38 | רוברט טרנר | מכבי אשדוד | 4 | 34.8 | 123.0 | 110.7 | 12.2 | 25.5% | 13.9% | 58.5% | 59.4% | 15.4 |
| 39 | די-ג'יי ברנס | בני הרצליה | 4 | 14.3 | 117.7 | 106.3 | 11.4 | 19.0% | 3.8% | 50.0% | 52.0% | 5.2 |
| 40 | נייט קינגז | גליל עליון | 3 | 28.0 | 131.4 | 121.0 | 10.4 | 15.0% | 7.6% | 64.6% | 65.7% | 7.6 |
| 41 | דייויד רודי | הפועל י-ם | 3 | 25.7 | 110.8 | 100.7 | 10.1 | 25.3% | 5.7% | 43.1% | 46.3% | 10.4 |
| 42 | דן אוטורו | הפועל ת"א | 4 | 18.8 | 116.8 | 106.7 | 10.1 | 22.9% | 5.7% | 65.2% | 64.4% | 7.5 |
| 43 | ליאור קררה | מכבי ר"ג | 4 | 20.5 | 121.6 | 111.7 | 9.9 | 11.8% | 5.2% | 64.7% | 66.6% | 4.4 |
| 44 | בריאן קמרון | הפועל ב"ש | 3 | 22.0 | 128.7 | 119.1 | 9.6 | 24.3% | 8.3% | 74.1% | 75.3% | 9.7 |
| 45 | קארל גוזמן | הפועל העמק | 4 | 21.8 | 112.1 | 102.8 | 9.3 | 20.9% | 7.5% | 66.1% | 69.8% | 8.0 |
| 46 | וויל ריימן | מכבי ת"א | 3 | 18.3 | 133.4 | 125.3 | 8.1 | 16.2% | 2.4% | 53.3% | 59.5% | 5.8 |
| 47 | מקס ברוקס | גליל עליון | 4 | 17.5 | 124.2 | 116.7 | 7.5 | 18.6% | 6.1% | 76.2% | 73.4% | 6.2 |
| 48 | נועם אביבי | הפועל ב"ש | 4 | 21.0 | 128.7 | 121.2 | 7.4 | 15.8% | 6.4% | 61.5% | 63.0% | 6.3 |
| 49 | ג'סטין לואיס | מכבי ר"ג | 4 | 26.0 | 112.3 | 105.0 | 7.3 | 23.2% | 8.0% | 46.5% | 50.9% | 11.5 |
| 50 | ג'סטין טילמן | ראשון לציון | 4 | 28.0 | 116.2 | 108.9 | 7.3 | 26.2% | 9.9% | 52.7% | 54.4% | 12.5 |
ORtg (Offensive Rating) - מספר הנקודות שהשחקן/הקבוצה מייצרים לכל 100 פוזשנים.
DRtg (Defensive Rating) - מספר הנקודות שהקבוצה סופגת לכל 100 פוזשנים בזמן שהשחקן על המגרש. נמוך יותר = טוב יותר.
NetRtg (Net Rating) - ההפרש בין ה-ORtg ל-DRtg. ערך חיובי מצביע על יתרון של הקבוצה בזמן שהשחקן על המגרש.
Usg% (Usage Percentage) - אחוז הפוזשנים ההתקפיים של הקבוצה שבהם השחקן היה מעורב באופן ישיר בסיום המהלך.
PIE (Player Impact Estimate) - אחוז התרומה הסטטיסטית של השחקן מתוך סך התרומה הסטטיסטית במשחקים שבהם שיחק.
eFG% (Effective Field Goal Percentage) - אחוז הקליעה האפקטיבי מהשדה, המשקלל את הערך הנוסף של זריקות לשלוש.
TS% (True Shooting Percentage) - מדד ליעילות הקליעה הכוללת, המשקלל זריקות לשתיים, שלשות וזריקות עונשין.
Poss (Possessions) - אומדן למספר הפוזשנים בממוצע למשחק.
Pace - אומדן למספר הפוזשנים של הקבוצה ל-40 דקות משחק. הארכות מתוקננות בחישוב.
* כל הערכים הם נתונים עונתיים, מחושבים כיחס של סכומי העונה
* ORtg ו-DRtg האישיים מחושבים לפי מודל דין אוליבר
* קיים מינימום של 50% מהמשחקים ולפחות 10 דקות בממוצע למשחק לכניסה לטבלה










.png)








.png)

