מכבי Rapyd תל אביב הפועל IBI תל אביב הפועל מידטאון י-ם הפועל גילת טלקום העמק בני Penlink הרצליה הפועל נתנאל חולון
מכבי תפוזינה ראשון לציון עירוני חי מוטורס נס ציונה הפועל אלטשולר שחם ב"ש/דימונה מכבי קבוצת כנען רמת גן עירוני לאטי קריית אתא הפועל Rivulis גליל עליון אליצור נתניה מכבי אב־גד רעננה

מכבי קבוצת כנען רמת גן

2025-26

facebooktwitterinstagram

מכבי קבוצת כנען רמת גן

סטט' אישית

2025-26

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
מש' פתח דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
סה"כ 23 23 752 307 59/109 42/127 63/89 96 18 114 53 97 21 40 48 3 14 322
ממוצע 23 100% 32.7 13.4 54.1% 33.1% 70.8% 4.2 0.8 5.0 2.3 4.2 0.9 1.7 2.1 0.1 0.6 14.0
פירוט לפי משחקים - עונה סדירה (מכבי רמת גן)
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
# משחק פתח דק נק זרק/קלע % זרק/קלע % זרק/קלע % הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
1 ראשון לציון (ב) W * 30 8 1/3 33.3% 2/6 33.3% 0/0 0% 1 1 2 0 2 2 0 0 0 0 8
2 אליצור נתניה (ח) L * 39 8 2/4 50% 1/5 20% 1/1 100% 2 0 2 2 2 0 0 1 0 0 5
3 קריית אתא (ב) W * 30 13 1/2 50% 1/3 33.3% 8/9 88.9% 2 2 4 3 5 1 1 2 0 1 16
4 מכבי ת"א (ח) L * 30 5 1/2 50% 0/5 0% 3/3 100% 4 0 4 2 1 0 1 0 0 0 1
5 הפועל העמק (ב) L * 28 5 1/2 50% 0/4 0% 3/5 60% 4 0 4 3 4 1 2 1 0 0 3
6 בני הרצליה (ח) L * 32 9 1/4 25% 2/4 50% 1/2 50% 11 2 13 2 3 0 1 1 0 0 17
7 הפועל י-ם (ח) L * 29 13 5/6 83.3% 1/4 25% 0/0 0% 6 0 6 3 2 0 1 2 0 0 15
8 נס ציונה (ב) W * 33 27 6/9 66.7% 4/6 66.7% 3/4 75% 1 1 2 2 4 1 1 3 1 1 28
9 הפועל חולון (ח) L * 37 6 1/8 12.5% 1/5 20% 1/2 50% 4 1 5 1 4 1 1 1 0 1 2
10 גליל עליון (ב) W * 28 10 3/4 75% 1/5 20% 1/1 100% 4 0 4 3 4 2 0 1 1 1 13
11 הפועל ב"ש (ב) L * 37 19 5/9 55.6% 2/5 40% 3/8 37.5% 4 2 6 4 6 1 2 3 0 2 15
12 מכבי רעננה (ח) W * 27 16 4/8 50% 1/4 25% 5/6 83.3% 6 3 9 4 5 1 1 3 0 1 20
13 הפועל ת"א (ב) L * 28 7 1/4 25% 1/3 33.3% 2/2 100% 1 1 2 3 3 0 1 2 0 1 4
14 ראשון לציון (ח) W * 37 23 4/5 80% 3/6 50% 6/9 66.7% 5 2 7 3 10 2 4 1 0 0 29
15 מכבי ת"א (ב) L * 33 23 3/5 60% 5/8 62.5% 2/3 66.7% 3 0 3 2 4 0 3 2 0 1 20
16 הפועל העמק (ח) L * 36 12 2/4 50% 1/3 33.3% 5/5 100% 4 1 5 2 6 0 3 3 0 1 16
25 הפועל ת"א (ח) L * 33 9 3/5 60% 1/5 20% 0/1 0% 5 1 6 1 3 1 3 2 0 0 10
17 הפועל י-ם (ב) L * 36 22 4/7 57.1% 3/9 33.3% 5/8 62.5% 5 0 5 2 4 1 2 8 0 1 23
26 נס ציונה (ח) W * 35 13 1/3 33.3% 2/9 22.2% 5/8 62.5% 5 0 5 1 6 2 3 4 0 1 13
18 אליצור נתניה (ב) L * 36 20 4/6 66.7% 2/7 28.6% 6/8 75% 7 0 7 1 8 1 4 2 1 2 23
24 גליל עליון (ח) W * 31 8 1/3 33.3% 2/5 40% 0/0 0% 6 0 6 4 5 2 3 2 0 0 11
23 בני הרצליה (ב) L * 29 15 3/4 75% 2/6 33.3% 3/4 75% 3 1 4 1 5 0 2 1 0 0 16
21 מכבי רעננה (ב) L * 38 16 2/2 100% 4/10 40% 0/0 0% 3 0 3 4 1 2 1 3 0 0 14

סטט' קריירה

עונה סדירה
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2012-13 מגדל י-ם 7 4.0 0.7 67% 0% 50% 0.3 0.1 0.4 0.1 0.1 0.3 0.4 0.4 0.0 0.0 0.9
2013-14 מגדל י-ם 23 8.8 3.4 60% 40% 86% 0.4 0.4 0.7 1.5 0.5 0.3 0.5 0.9 0.0 0.1 2.7
2014-15 הפועל י-ם 27 12.6 3.4 26% 34% 75% 1.3 0.2 1.6 1.5 0.6 0.3 0.6 0.6 0.0 0.3 1.7
2015-16 הפועל חולון 19 14.8 2.8 47% 20% 40% 1.1 0.6 1.7 2.6 0.6 0.6 0.6 0.4 0.0 0.1 -0.3
2016-17 מכבי אשדוד 23 22.1 6.4 41% 37% 86% 1.7 0.7 2.4 2.6 1.4 0.7 1.0 1.3 0.2 0.3 4.9
2017-18 מכבי אשדוד 27 19.6 7.1 41% 45% 71% 1.9 1.0 2.9 2.4 1.8 0.6 0.9 1.0 0.0 0.0 6.7
2018-19 ראשון לציון 32 21.5 7.5 47% 36% 84% 1.6 0.7 2.3 2.2 1.2 0.8 0.6 1.0 0.1 0.2 5.8
2019-20 ראשון לציון 27 20.6 9.2 56% 32% 81% 1.6 0.9 2.5 2.5 1.5 0.5 0.7 0.9 0.0 0.2 6.1
2020-21 הפועל י-ם 28 22.8 9.7 50% 47% 64% 1.9 0.8 2.8 3.2 1.8 0.7 0.6 0.6 0.0 0.3 7.4
2021-22 הפועל י-ם 27 19.9 6.1 50% 35% 67% 1.2 0.7 1.9 2.6 1.8 0.8 0.7 0.9 0.0 0.1 4.5
2022-23 הפועל ת"א 18 11.8 3.7 69% 26% 83% 0.6 0.4 1.0 1.4 0.6 0.2 0.2 0.2 0.0 0.0 1.7
2023-24 מכבי רמת גן 29 27.7 11.1 49% 35% 74% 2.9 0.9 3.8 2.4 3.0 0.8 0.9 1.5 0.1 0.5 10.3
2024-25 מכבי רמת גן 24 28.4 12.4 65% 38% 79% 2.7 0.9 3.6 2.1 2.7 0.6 1.1 1.5 0.1 0.3 12.6
2025-26 מכבי רמת גן 23 32.7 13.4 54% 33% 71% 4.2 0.8 5.0 2.3 4.2 0.9 1.7 2.1 0.1 0.6 14.0
פלייאוף
2 נק' 3 נק' עונשין ריבאונדים עבירות חסימות
עונה קבוצה מש' דק נק זרק/קלע זרק/קלע זרק/קלע הגנה התק סהכ של על חט אב אס של על מדד
2012-13 מגדל י-ם 2 1.0 0.0 0% 0% 0% 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 -1.0
2013-14 מגדל י-ם 7 8.0 2.3 33% 40% 73% 0.1 0.1 0.3 0.7 1.0 0.7 0.6 0.4 0.0 0.0 2.4
2014-15 הפועל י-ם 8 3.9 0.6 50% 33% 0% 0.5 0.1 0.6 0.6 0.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.4
2017-18 מכבי אשדוד 4 22.8 4.8 40% 26% 0% 2.0 0.8 2.8 2.5 0.5 0.0 0.5 1.5 0.3 0.0 2.5
2018-19 ראשון לציון 6 26.0 7.2 25% 33% 88% 2.8 0.2 3.0 3.0 1.3 1.0 1.0 0.5 0.0 0.2 3.8
2019-20 ראשון לציון 4 21.8 6.8 75% 32% 0% 1.5 0.5 2.0 2.3 0.8 0.8 0.5 1.0 0.0 0.0 4.5
2020-21 הפועל י-ם 2 26.5 7.0 25% 36% 0% 1.0 0.5 1.5 4.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0
2021-22 הפועל י-ם 7 15.3 6.0 50% 30% 93% 1.6 0.9 2.4 1.4 1.0 0.4 0.3 1.0 0.1 0.1 6.1
2022-23 הפועל ת"א 5 8.6 4.8 67% 33% 50% 0.6 0.2 0.8 1.2 0.8 0.2 0.2 0.2 0.0 0.4 2.0
2023-24 מכבי רמת גן 3 30.3 11.7 55% 45% 80% 2.3 1.0 3.3 3.3 3.0 0.7 2.0 1.3 0.0 0.0 10.3
2024-25 מכבי רמת גן 3 31.0 6.7 18% 21% 70% 3.0 1.3 4.3 3.7 4.0 0.3 2.0 2.7 0.3 1.0 4.0

שיאים עונתיים

2025-26 - עונה סדירה, קבוצה נוכחית

מדד
29 מדד
מחזור 14 נגד ראשון לציון בחוץ
נקודות
27 נקודות
מחזור 8 נגד נס ציונה בבית
ריבאונדים
13 ריבאונדים
מחזור 6 נגד בני הרצליה בחוץ
אסיסטים
8 אסיסטים
מחזור 17 נגד הפועל י-ם בבית
חטיפות
2 חטיפות
מחזור 10 נגד גליל עליון בבית
איבודים
4 איבודים
מחזור 18 נגד אליצור נתניה בבית
חסימות
1 חסימות
מחזור 10 נגד גליל עליון בבית
שלשות
5 שלשות
מחזור 15 נגד מכבי ת"א בבית

שיאי קריירה

דירוגים

2025-26

מדד
14.0 מדד
מדורג #31
נקודות
13.4 נקודות
מדורג #26
ריבאונדים
5.0 ריבאונדים
מדורג #36
אסיסטים
2.1 אסיסטים
מדורג #56
חטיפות
0.9 חטיפות
מדורג #63
איבודים
1.7 איבודים
מדורג #52
חסימות
0.1 חסימות
מדורג #79
אחוזים ל3
33.1% אחוזים ל3
מדורג #53

תארים

אליפויות
1 אליפויות
הפועל י-ם (2014-15)
גביעי ווינר
2 גביעי ווינר
הפועל י-ם (2014-15)
ראשון לציון (2018-19)
תארים אישיים
חמישיית המחזור: 11 פעמים (מח' 26 עונת 2017-18, מח' 16 עונת 2019-20, מח' 18 עונת 2019-20, מח' 7 עונת 2019-20, מח' 28 עונת 2019-20, מח' 1 עונת 2021-22, מח' 22 עונת 2023-24, מח' 23 עונת 2023-24, מח' 5 עונת 2024-25, מח' 25 עונת 2024-25, מח' 14 עונת 2025-26)
שחקן המחזור: 1 פעמים (מח' 8 עונת 2025-26)
שחקן החודש הישראלי: 1 פעמים (ינואר עונת 2025-26)
החמישייה השניה של העונה: 1 פעמים (2023-24)

אודות

מחלקת נוער: הפועל ירושלים
2012-2015: הפועל ירושלים
2015-2016: ברמרהאפן (גרמניה), הפועל חולון
2016-2018: מכבי אשדוד
2018-2020: מכבי ראשל"צ
2020-2022: הפועל ירושלים
2022-2023: הפועל ת"א
2023-2026: מכבי רמת גן

כתבות


האפליקציה של ליגת WINNER סל

הורידו עכשיו את האפליקציה החדשה שלנו ותוכלו להיות איתנו בכל מקום, לעקוב אחרי המשחקים אונליין ולהיות ראשונים לקבל את כל המידע על ליגת WINNER סל
facebook twitter instagram youtube
מנהלת ליגת העל בכדורסל